Не самими лише звинуваченнями. Розповідає прокурор.

Зупинивши перехожого і спитавши, як він розуміє слово «прокурор», найімовірніше ви почуєте: «Людина, що звинувачує в суді», або щось на кшталт. Саме після палкої промови прокурора улюблені герої серіалів опиняються за ґратами. Та реальне життя має набагато складніший сюжет, а що найгірше – постраждалими є не вигадані персонажі, а живі люди.

Прокурор Андрій Панчишин розказує про жахливі подробиці злочину, який довелося розслідувати на Львівщині – у місті Жидачів. Жертвою банди з чотирьох злочинців став молодий таксист, якого було вбито. Робітники прокуратури мусили розглядати одночасно кілька версій, адже справа ускладнювалася низкою деталей: спочатку не була відома навіть особа постраждалого.

Щодня кабінет прокурора Андрій Панчишина ставав місцем для обговорення нових версій – наради тривали кілька годин.

«Відтворювати картину цього жахливого злочину нам довелося майже по крупинках, - згадує прокурор Андрій Панчишин. – Ми складали до купи, ніби мозаїку, всі найдрібніші деталі, що їх вдалося розшукати під час слідства».

Майже місяць тривала копітка й напружена робота з пошуку вкраденого авто, виявлення особи вбитого, складання фотороботів та, власне, розшуку самих злочинців. І це лише одна справа, в той час як щодня реєструється близько десяти подібних злочинів. «Розв’язати справу вдалося лише завдяки добросовісній та узгодженій роботі всієї команди» - каже прокурор Андрій Панчишин, аналізуючи останній місяць, насичений нескінченими допитами та розшуками.

Очолюючи боротьбу зі злочинністю, прокурор Андрій Панчишин з головою занурений в робочий процес, адже саме завдяки компетентній організації слідства можливе успішне його завершення з подальшим виправданням або передачею справи на розглядання до суду.

Источник: http://politota.com.ua/

Другие статьи по теме

Интернет магазина садовых цвет...

В объятьях Черного и Азовского морей, на благодатных почвах Краснодарского края, растут всевозможные...

Домашние тренажеры

При сегодняшнем ритме жизни, очень важно не забывать о своем здоровье. Здоровый образ жизни - это...

Опасность самостоятельной поку...

С каждым днем все опаснее становится покупка техники из рук. Если вы все-таки решились приобрести...

Как отучить ребенка сосать пал...

Почти каждый родитель сталкивался с такой проблемой, что ребенок очень часто сосет свои пальчики.

Комментарии

Добавить комментарий

{main}